Konkursy i loterie

W oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie w zakresie handlu detalicznego i hurtowego, opracowujemy loterie i konkursy nakierowane bezpośrednio na wzrost sprzedaży produktów naszych klientów.

Proponowane przez Option One rozwiązania mają charakter „tailor-made” – są opracowane w sposób jednostkowy i odzwierciedlają specyficzne potrzeby klienta w konkretnej sieci handlowej. Każdy z naszych konceptów przed wdrożeniem do realizacji musi przejść dokładną dyskusję i akceptację tak ze strony Key Account Managera odpowiedzialnego za daną sieć, jak i przedstawicieli detalisty.

Proponowane przez Option One  konkursy oparte są z reguły na specjalnie w tym celu budowanych mikrowitrynach, zintegrowanych z pocztą e-mail i modułami SMS. Aby uzyskać maksimum widoczności dla naszych projektów, wspieramy komunikację mediami społecznościowymi oraz unikalnymi dla danego detalisty materiałami POS. Nasze kampanie umożliwiają markom tworzenie list subskrybentów e-maili, zbieranie danych konsumenckich, dystrybucję kuponów, a także znajdowanie nowych potencjalnych klientów i zwiększanie świadomości marki.

Nasza oferta w dziedzinie loterii i konkursów dla firm obejmuje wszystkie etapy projektu:

  • Strategia – segmentacja konsumentów, planowane cele akcji,
  • Kreacja – pomysł promocyjny, mechanika akcji, rozwiązania kreatywne,
  • Wdrożenie – obsługa internetowych i mobilnych systemów komunikacji, produkcja POSM, zakup nagród, regulaminy
  • Prowadzenie – rejestracja, potwierdzanie danych sprzedażowych,
  • Zakończenie – obsługa procesu wyboru zwycięzców, posiedzenia komisji konkursowych, powiadamianie osób wygrywających, wysyłka nagród, obsługa podatkowa, raport z akcji

 

Option One – loterie i konkursy dla firm