Logistyka POSM

Uzupełnieniem naszej oferty w zakresie merchandisingu, outsourcingu sił sprzedaży oraz animacji i prezentacji jest usługa logistyki materiałów POSM. W magazynie centralnym w Piastowie pod Warszawą dysponujemy regałami wysokiego składowania i profesjonalnym oprogramowaniem do zarządzania ruchami magazynowymi. Posiadamy również sieć magazynów regionalnych w 13 największych miastach Polski.

Outsourcing logistyki POSM pozwala na szybką i profesjonalną dystrybucję artykułów promocyjnych bezpośrednio do handlowców Klienta. Przesyłki mogą być wysyłane na adresy domowe Przedstawicieli lub mogą być przez nich odbierane z naszych magazynów regionalnych. W przypadku materiałów POS używanych w działalności merchandisingowej, często dystrybuowane są one bezpośrednio do hal.

Oprócz logistyki POSM Option One oferuje również usługę serwisu mebli promocyjnych i wystawienniczych. Uszkodzone elementy są przez nas odbierane z hal i poddane naprawie. Po usunięciu uszkodzeń i renowacji meble i różnego rodzaju ekspozytory wysyłane są ponownie do hal i instalowane przez naszych Merchandiserów.

Option One – Logistyka POSM.

Logistyka POSM